Koncert Uwielbienia 2016

Kategoria:

Tegoroczny Koncert Uwielbienia w Opolu już za dziesieć dni. Przedstawiamy tegoroczny plakat zapraszający na to wydarzenie, mając nadzieję, że dotarł do już do wszystkich parafii naszej diecezji.

Czekamy na Was w ten wieczór w Opolu, ale przede wszystkim czeka Pan Jezus! 

Do zobaczenia!

Czytaj więcej: Koncert Uwielbienia 2016

 
 

Nie tylko granie i śpiewanie...

Kategoria:
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/Osoby/mmurzynOP.jpg'
There was a problem loading image 'images/Osoby/mmurzynOP.jpg'

Czytaj więcej: Nie tylko granie i śpiewanie...Tegoroczne Warsztaty już wkrótce, a do grona prowadzących dołącza w tym roku o. Michał Murzyn OP (czyli dominikanin). W czasie drugiego weekendu warsztatowego (21/22 maja) o. Michał poprowadzi dla muzyków i chórzystów Koncertu Uwielbienia "małe rekolekcje". W czasie warsztatowych Mszy św. wygłosi homilię. Dodatkowo w sobotę i niedzielę wygłosi także konferencję.

Obecnie o. Michał jest duszpasterzem akademickim w Lublinie.

Podziel się radością!

Kategoria:

Czytaj więcej: Podziel się radością!

Zapraszamy wszystkich naszych Przyjaciół, którzy będą z nami na tegorocznym Koncercie Uwielbienia (w Opolu, przy radioodbiornikach, przy komputerze) do stworzenia wspólnej relacji z tego wydarzenia. Wrzucajcie wasze zdjęcia, filmy, komentarze na portale Facebook, Twitter, Instagram oznaczone tzw. hasztagiem 

#opoleuwielbia

Podzielmy się naszą radością z tego, że Bóg jest pośród nas obecny. Żywy i Prawdziwy!

 

Warsztaty Uwielbienia 2017

Kategoria:
Czytaj więcej: Warsztaty Uwielbienia 2017
Miejsce

Tegoroczne Warsztaty, podobnie jak w latach ubiegłych odbywać się będą w Duszpasterstwie Akademickiem Resurrexit w Opolu (ul. Drzymały 1) w następujących terminach:

Terminy

Przesłuchanie do chóru koncertu: 16.05.2017, godz. 18.00 - salki DA Resurrexit (na przesłuchanie należy nauczyć się poszczególnych głosów pieśni, które zostaną przesłane w formacie mp3 po elektronicznym zgłoszeniu uczestnictwa)
- I spotkanie chóru: 27/28 maja 2017
- II spotkanie chóru i zespołu muzycznego: 10/11 czerwca 2017
- Koncert finałowy Warsztatów - Koncert Uwielbienia: 15 czerwca 2017

Koszty

Opłata za uczestnictwo w Warsztatach wynosi 80 PLN, które należy wpłacić przelewem na numer konta otrzymany w mailu, po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.